Sawan Biang eng Sub

Sawan Biang eng Sub

I really would love to see this lakorn. Thanks for sharing! Umarım en kısa zaman da diğer bölümleri de çevrilir. : Dthe second lakorn: heart: I love it and from this lakorn I starting like these two actor.

Sawan Biang 2008 MyDramaList Organize Discuss

Ann Ken. Thanks so much! Çeviri arkadaşlara tşk: )Diğer bölümler ne zaman gelir acaba. I love Narin and Kawee, one of the best Pranangs out there! Please help! I m not sure how to dl this drama. It was hard trying to find the complete version of this drama elsewhere. I m downloading this as well. Thank you so much for making this drama available to us non-Thai speaking fans of Anne and Ken. Çevirisinin kısa zamanda tamamlanması mümkün değil. Thank you for your hardwork everyone. This process is automatic. They are the best when they act togetheri don t know how to download with this ilivid thing. Izlediğime hiç pişman olmadım:

Sawan Biang 2008 AsianFuse Wiki

) tavsiye ederim. Çevrildiğini görünce çok sevindim. Çok sabırsızlanıyorum. S You'll also get to hide pesky ads and get some nifty features too! EMEĞİNİZE SAĞLIK. Please help. Yay, one of my first lakorns and because of that one of my most beloved ones! Biraz sabretmeniz gerekecek. Hem senkron sorunu olan( tek tek çoğu satır senkronlanıyor) hem de yaklaşık 6855 satır olan bir dizinin çevirisinin bu kadar kısa sürede gelmesi mümkün değil. Either the links are no longer working or something. Evet bu gecede bu diziye basliyacam yorumlar ve dizinin hikayesi ilgimi çekti bu gidişle bütün dizilerinizi izliycem çünkü çok güzel dizilerin cevirisini yapıyorsunuz tavsiye ederim tayvan drama ve adminler weir mai benim istediğim dizide çok güzel ve ceviriniz bekliyorummdizi çok güzeldi. Merakla bekliyorum. Your browser will redirect to your requested content shortly. Did you know that MyDramaList is a company with only 7 full time staff that’s taken no outside funding?